Ridasmt2 55-105 Kalitenin Adresi
?
Duyurular

Metin2 Wslik Efsunlar, Wslik Çar Yapımı

Metin2 pvp serverler de en iyi ve en güçlü karakter hangisidir? Wslik serverler de hangi karakteri tercih etmeliyiz? Hangi karakterler daha güçlüdür? Ws de hangi karakter daha güçlüdür? gibi soruların cevaplarını bulmaya çalışacağız.

 

Aslında pvp serverlerde bütün karakterler birbirine çok yakın özelliklere sahiptir.Bazı pvp lerde karakterler birbirlerinden daha üstün özelliklere sahip olabiliyor bunun sebebi ise tamamen oyun yöneticilerinin yaptığı ayarlara bağlıdır.Öncelikle yeni bir servere başladığınızda oyunu gözlemleyin ve hangi karaketerin daha baskın olduğuna dikkat etmeye çalışın.Hangi karakterin daha güçlü olduğunu keşfettikten sonra sizde o karakterinizi efsunlar ile görevler ile güçlendirmeye başlayın.

Wslik Pvp Serverlerde Güçlü Karakter Yapmak İçin ; 

  1.  Öncelikle seçmeniz gereken 2 karakter büyülü sura ve zihinsel savaşcı olmalıdır.Her ikiside bir çok pvp de güçlü özelliklere sahiptir.Bu iki karakterden birini seçmeye çalışın.

  2.  Seçeceğiniz karakterin oyundaki piyasasına hakim olun, oyunda seçtiğiniz karakterin itemleri, bkları pahalımı ucuzmu gibi önemli konuyu es geçmeyin.

  3. Karakterinizin efsunlarını sorunsuz ve olması gerektiği gibi ayarlayın.

Biyolog görevleri;

Oyunda biyolog görevlerinin tamamını yapmış olmanız gerekmektedir.Çünkü biyolog görevleri karaktere gerçekten kalıcı olarak iyi özellikler vermektedir.

Metin2 de Saç Modelleri: Saçlar karakterlere karşı belirli özellikler veriyor ws atmadan önce hangi karakter ile ws atacaksanız o karakter için olan saç stilini kullanın.

Pvp Serverler de Cevherler: Cevherleri sürekli olarak itemlerinize ekleyin kritik vs. gibi önemli özellikler vermektedir.

Şebnemler ve sular;

Oyun içerisinde elde edebileceğiniz sular ve şebnemler birbirinden farklı özelliklere sahiptir.Önemli özellikler veren şebnem ve sular ws lerde kullanıldığında çok iyi özellikler vermektedir.

Yukarıdaki bahsettiğim konulara dikkat ederseniz gerçekten wslik pvp serverler de önemli bir güce sahip olursunuz.

Yazan: osman1455      Okunma: 10131      Tarih: 31.01.2017      Etiketler:


Pvp-Serverlar.Com Kalite Pvp Server Tanıtım 2016


Türkiyenin en yeni ve en güncel pvp server tanıtım sitesi.Sitemiz pvp serverlerkategorisinde wslik serverler, metin2 pvp serverler, editsiz pvp serverler gibi tüm metin2 kategorilerinde bilgiyi ve serveri bünyesinde barındırmaktadır.Server sahipleri ve pvp server arayanların bir numaralı adresi.
Pvp Serverler | Metin2 Pvp | Metin2 Pvp Serverler | Wslik Serverler | Editsiz Pvp Serverler | Emek Serverler | 2017 Pvp Serverler | 2017 wslik Pvp Serverler | 2017 emek Serverler | 2017 editsiz Serverler